Naukowy ostrzegają: Gronkowiec może atakować kości
Nowe odkrycie: Tabletki nasenne zmniejszają ryzyko Alzheimera
Naukowcy: 2023 to rok RSV
Odkrycie: Prawidłowa temperatura ciała człowieka to wcale nie 36,6°C
13 mld złotych mniej na leczenie. Prezydent podpisał ustawę
NFZ: Podaj PESEL i rozmawiaj z lekarzem w nocy, weekendy, święta
Naukowcy: Palenie podczas ciąży niszczy płodność męskiego potomstwa
Naukowy: kawa jest dobra na wątrobę

Witamy na stronie NZOZ Poradnia Lekarza Rodzinnego Wanda Chmielewska sp. z o.o. Dowiedz się o nas więcej!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni Lekarza Rodzinnego Wanda Chmielewska sp. z o.o.

Każdego dnia jesteśmy blisko Was. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

W ramach działania naszej Poradni Lekarskiej powstał portal medyczny z najnowszymi artykułami ze świata zdrowia i medycyny. Zapraszamy!

Znajdź nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

Jak do nas trafić?

Dramatyczne wezwanie w Skarżysku-Kamiennej. Lekarz nie zauważył noża w piersi zmarłego

W jednym z mieszkań w Skarżysku-Kamiennej miało miejsce dramatyczne wydarzenie. Wezwany na miejsce lekarz uznał śmierć starszego mężczyzny za wynik podeszłego wieku. Okazało się, że tajemnica tego tragicznego zdarzenia była zupełnie inna, gdyż w piersi zmarłego tkwił nóż. Informacja ta wstrząsnęła mieszkańcami.

Historia wydarzyła się w niedzielne popołudnie, kiedy to pracownicy zakładu pogrzebowego zostali wezwani do mieszkania, by odebrać zwłoki zmarłego mężczyzny. Sytuacja nabrała dramatycznego obrotu, kiedy odkryto, że w ciele zmarłego znajdował się wbity nóż.

Na miejsce zdarzenia przybyli nie tylko pracownicy zakładu pogrzebowego, ale także policja oraz prokurator. Śledczy podjęli się zrozumienia okoliczności tego makabrycznego wydarzenia.

Odnalezienie mężczyzny było wynikiem wezwania jego córki, która przyjechała do mieszkania swojego 74-letniego ojca. Starszy pan mieszkał sam od śmierci swojej żony, co stanowiło dla niego ogromną traumę. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, a jego śmierć była efektem podeszłego wieku. Szokujące jest to, że nawet nie zauważył noża wbitego w ciało zmarłego.

Nadzwyczajne okoliczności zgonu spowodowały, że służby postanowiły dokładnie zbadać tę sprawę. Podkomisarz Jarosław Gwóźdź, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Skarżysku-Kamiennej, stwierdził, że wykluczono udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Najbardziej prawdopodobną teorią staje się samobójstwo, co zostało wstępnie potwierdzone przez prokuraturę.

Prokuratura planuje przeprowadzenie sekcji zwłok zmarłego, która ma na celu ustalenie bezpośredniej przyczyny jego śmierci. Ta tragiczna historia jest przedmiotem szczegółowych badań, które mają ostatecznie rozwikłać tę makabryczną tajemnicę.